Dış cephe temizlik, inşaat ve tadilat sonrası temizlik

Dış Cephe Temizlik
Temizlik Şirketi
İnşaat sonrası temizlik
Ofis Temizlik
Zemin cilalama
Endüstriyel temizlik

Hizmetlerimiz
CTS Temizlik; Temizlik Hammaddesi olarak dünyanın önde gelen üreticilerinin ürünlerini kullanmaktadır...
 

Apartman ve Site Temizliği

 

Apartman ve Bina Temizliği

Apartman ve site temizliği, normal kullanımda olanların yanında iş merkezi olarak kullanılanları da kapsar. Ayrıca inşaat ve tadilat sonrası apartman temizlikleri de Nev Temizlik & Destek Hizmetleri tarafından verilmektedir.

* Merdivenlerin hijyenik olarak yıkanması veya paspaslanması.
* Merdiven, boşluk camları, dış kapı ve camlarının silinmesi.
* Varsa, asansörlerin temizliği. Korkulukların silinmesi
* Posta Kutuları, kapı zillerinin ve butonların silinmesi.
* Dış alan mıntıka temizliği. Çöplerin toplanıp atılması.
Apartmanda özellikle bodrum, duvarlar, dış cephe, merdivenler ve küpeşteler, aydınlatma ve havalandırma sistemleri, ısıtma sistemleri, asansör sistemleri, yürüyen merdivenler, engelli merdivenleri, cam temizliği çatı katı ve garaj bölgelerinde yogun olarak temizlik uygulanır.

Temizlik esnasında vakumlu süpürge ve diğer ekipmanlar ile toz kaldırılmadan temizlik işlemi gerçekleştirlir. Çevre ve insan sağlığına dost deterjan ve temizlik ürünleri ile tüm yüzeyler silinir. Kalıcı kir ve lekelerin bulunduğu alanlar özel kimyasallar ile temizlenerek kullanıma sunulur. İnşaat ve tadilat sonrası Apartman temizliklerinde de tüm alanlar boya, harç, derj dolgu atıklarından temizlenir ve ince temizliği yapıldıktan sonra sıfırlanarak müşterimize sunulur.

Çok ellenen kapı kolu, merdiven küpeşteleri, banko, asansör butonları vs. önce silinir sonra özel temizlik ürünleri ile dezenfekte edilir.

 

İlgili kelimeler : apartman temizliği, apartman cam temizliği, tadilat sonrası apartman temizliği, inşaat sonrası apartman temizliği

Villa ve Ev Temizliği
Villa ve Ev Temizliği
Villa ve ev Temizliği
 
Tüm Hakları Saklıdır. © 2013 Nev Temizlik Ve Hizmet