Dış cephe temizlik, inşaat ve tadilat sonrası temizlik

Dış Cephe Temizlik
Temizlik Şirketi
İnşaat sonrası temizlik
Ofis Temizlik
Zemin cilalama
Endüstriyel temizlik

Hizmetlerimiz
CTS Temizlik; Temizlik Hammaddesi olarak dünyanın önde gelen üreticilerinin ürünlerini kullanmaktadır...
 

Cam Temizliği ve Cam Silme

 

Dış Cephe ve Cam  TemizlikFabrika, İmalathane, Üretim tesisleri, Şirket ve Bankalar, Konut ve Apartmanlar, Alışveriş merkezleri, Sağlık Kuruluşları ve Hastaneler, Eğitim Kurumları, okullar ve kreşler, ibadethaneler ve gar otogar havaalanı terminal binalarınında cam ve yüksek cam temizlikleri Nev temizlik ve destek hizmetleri tarafından yapılmaktadır.

Çok katlı ve giydirme cephe binalarındaki camların temzilenmesi hem profesyonellik hemdeuygun ekipman gerektiren zor temizlik işlerinden biridir. Çalışan güvenliğinin de ön plana çıktığı bu tip işlerde konusunda uzman personel ve cam silme konusunda uzman temizlik şirketleri ile çalışmak iş verimi, maliyet ve kalite gibi vazgeçilmezleri beraberinde getirir.

Çok katlı binalarda mutlak surette hem dışarda hem içerden cam temizliğinin yapılması gerekmektedir. Nev Temizlik, gerek uzman personeli gerekse alt yapısında modern araç ve ekipmanları ile Cam temizliği işlerinize özel çözümler sunmaktadır. Cam giydirme cephe, alışveriş merkezleri gibi yüksek tavanlı yapılar, plaza veya yüksek bina türündeki yapılarınızda Cam temizle işleriniz için yanınızdayız.

Nev Temizlik Destek Hizmetleri, Müşterilerine Dış Cephe Temizliği ve Cam Temizliği ve cam silme konularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

İlgili Kelimeler : Cam Temizliği, Bina Dış Cephe Temizliği, cam silme

Dış Cephe ve Cam  Temizlik
Dış Cephe ve Cam  Temizlik
Dış Cephe ve Cam  Temizlik
Dış Cephe ve Cam  Temizlik
       
Dış Cephe ve Cam  Temizlik Dış Cephe ve Cam  Temizlik
 
Tüm Hakları Saklıdır. © 2013 Nev Temizlik Ve Hizmet