Dış cephe temizlik, inşaat ve tadilat sonrası temizlik

Dış Cephe Temizlik
Temizlik Şirketi
İnşaat sonrası temizlik
Ofis Temizlik
Zemin cilalama
Endüstriyel temizlik

Hizmetlerimiz
CTS Temizlik; Temizlik Hammaddesi olarak dünyanın önde gelen üreticilerinin ürünlerini kullanmaktadır...
 

Dış cephe temizlik - Dış cephe temizliği - Cam Silme

 

Dış Cephe ve Cam  TemizlikFabrikalar, imalathane, üretim tesisleri, şirketler ve bankalar, konut ve apartmanlar, alışveriş merkezleri, sağlık kuruluşları, hastaneler, eğitim kurumları, kreşler, ibadethaneler, otogar, havaalanı terminal binalarının dış cephe ve cam temizlikleri, Nev Temizlik & Destek Hizmetleri tarafından yapılmaktadır.

Çok katlı ve giydirme cephe binaların dış cephe temizlik işleri konusunda uzman personeli, vinç, plartform, sepet ve makaslı personel yükselticiler yardımı ile yapılmaktadır. Hem temizlik kalitesi hemde güvenlik açısından konusunda uzman firmalamızdan dış cephe temizlik hizmeti alınmalıdır. Bina sahipleri açısından hem zor hem tehlikeli olabilir. Bu noktada Nev Temizlik, sizlere dış cephe temizliği konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır.

Çok katlı binalarda mutlak surette hem dışarda hem içerden cam temizliğinin yapılması gerekmektedir. Nev Temizlik, gerek uzman personeli gerekse alt yapısında modern araç ve ekipmanları ile cam temizliği işlerinize özel çözümler sunmaktadır. Cam giydirme cephe, alışveriş merkezleri gibi yüksek tavanlı yapılar, plaza veya yüksek bina türündeki yapılarınızda cam temizlik hizmetleriniz için yanınızdayız.

Nev Temizlik & Destek Hizmetleri, müşterilerine dış cephe temizliği ve cam temizliği konularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Cam Temizlik, Bina Dış Cephe Temizlik, dış cephe temizlik, dış cephe temizliği, kızıltoprak dış cephe temizlik, bağdat caddesi dış cephe temizlik, cam silme

Dış Cephe ve Cam  Temizlik
Dış Cephe ve Cam  Temizlik
Dış Cephe ve Cam  Temizlik
Dış Cephe ve Cam  Temizlik
       
Dış Cephe ve Cam  Temizlik Dış Cephe ve Cam  Temizlik
 
Tüm Hakları Saklıdır. © 2013 Nev Temizlik Ve Hizmet